РОЗГЛЯНУЛИ РЯД НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ…

Дата: 11.04.2023 14:23

Сьогодні, 11 квітня, під головуванням першого заступника голови Богуславської міської ради Олександра Петровича Салати відбулося засідання тимчасової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської територіальної громади, під час якого розглянули ряд нагальний питань, пов’язаних із початком весни та наближенням свят.

Інспектор відділу організації профілактичної роботи Обухівського РУ ГУ ДСНС у Київській області Денис Артеменко доповів про організацію заходів із попередження виникнення складних і резонансних пожеж у природних екосистемах, лісопаркових зонах та сміттєзвалищах; про забезпечення пожежної і техногенної безпеки в житлових будинках громадян похилого віку, інвалідів та багатодітних сімей у населених пунктах Богуславської громади. Також членами комісії обговорювались питання щодо визначення місць масового відпочинку населення на водних об’єктах у 2023 році та запобігання біди під час святкування Великодня. Особливу увагу під час засідання було сконцентровано на стані пожежної та техногенної безпеки об’єктів закладів освіти. Олександр Петрович, подякувавши соціально-гуманітарному управлінню ВК БМР за виконання великої за обсягом роботи, зазначив: «Безпека дітей — питання першого плану, тому практично в усіх закладах освіти нашої громади встановлено протипожежну сигналізацію, хоча це потребує значних фінансових затрат як на виготовлення проєктно-кошторисної документації, так і встановлення системи…»