«СТИХІЙНИКИ» — КОМАНДА ЮНИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ
Дата: 27.04.2023 16:09
Кількість переглядів: 333
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/5205454f3933cdd535b5fb95e9cdd533.jpg)
26 квітня рятувальники Обухівського районного управління в «Класі безпеки» познайомились із новоствореною командою юних рятувальників Богуславського НВО «Ліцей № 3-МАН» Богуславської територіальної громади. Фахівці ДСНС розповіли дітям основні аспекти діяльності ДЮРП, назва команди виникла спільними зусиллями.
І тепер команда юних рятувальників «Стихійники» готова стати взірцем для своїх однолітків, задля виховання у підростаючого покоління навиків безпечної поведінки, всебічного розвитку і вироблення активної життєвої позиції.
Користуючись нагодою, співробітники ДСНС розповіли дітям, що потрібно робити, аби не сталося пожежі, та як діяти у разі її виникнення. Фахівці ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома, так і на вулиці. Особливу увагу звернули на те, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. Наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно бути максимально уважними та одразу повідомити відповідні служби.
« повернутися