БЛАГОУСТРІЙ: «Ми в боргу перед вами, Герої!»

Дата: 04.05.2023 16:20

Аби віддати гідну шану нашим захисникам, які загинули на передових позиціях фронту за спокій на рідній богуславській землі, голова Богуславської міської ради Віталій Миколайович Хоменко кожну роботу із проведення благоустрою на Алеї Слави контролює й обговорює їх процес із виконавцями.

Сьогодні Віталій Миколайович оглянув нещодавно встановлений на початку Алеї Слави пам’ятний знак із меморіальною дошкою із написом «…Вони полягли в російсько-українській війні, захищаючи нашу рідну Україну…» та вже викладену на доріжці тротуарну плитку.

Потім спільно із очільником КП «Богуславблагоустрій» Олегом Петровичем Голінком та працівниками підприємства обговорив облаштування під’їзної дороги вздовж Алеї Слави. Добре, що проводити відповідні роботи нині дозволяють погодні умови. Після зроблених замірів шляху фахівці повідомили, що потрібно укласти 350-400 квадратних метрів асфальту, встановити близько 180-ти метрів бордюр. Тож фронт робіт відомий. Також, як зауважив очільник громади, під час планування необхідно передбачити територію для встановлення лавочок та облаштування клумб, аби рідні мали змогу посадити там улюблені квітки Героїв та, присівши, в тиші поспілкуватись зі своїми захисниками.

Роботи із благоустрою будуть проходити під пильним наглядом головного інженера КП «Богуславблагоустрій» Валентина Анатолійовича Якобчука, котрий не зі слів знає, що таке втрата рідної людини на війні. Його батько загинув 16 жовтня 2022 року поблизу села Опитного Покровського району в Донецькій області й сьогодні покоїться поряд зі своїми побратимами на Алеї Слави центрального кладовища Богуслава.