З НИХ МОЖНА ПИТИ ВОДУ

Дата: 05.05.2023 15:27

На території Богуславської громади постійно проводиться моніторинг стану води в джерелах та громадських криницях, аби жителі та гості громади мали змогу пити воду, якість якої відповідає всім державним стандартам.

Як повідомив головний спеціаліст відділу питань земельних відносин, еколог Богуславської міської ради Петро Іванович Пидюра, на сьогоднішній день маємо перелік альтернативних джерел споживання води, які пройшли фізико-хімічні дослідження і повністю відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 (прим.: гігієнічним вимогам до води питної, призначеної для споживання людиною).

ПРИРОДНІ ДЖЕРЕЛА:

Богуслав — вул. Озерна («Джерело Святого Миколая»); вул. Чорних Запорожців, 41; вул. Рильського.

Село Розкопанці — вул. Героїв України («Джерело Капаці»).

Село Вільховець — вул. Центральна (пам’ятник воїнам).

Село Москаленки — «Джерело Слобода», «Джерело Ратуша».

ГРОМАДСЬКІ КОЛОДЯЗІ:

Богуслав — вул. Робітнича; вул. Чумацький шлях; вул. Леонтовича.

Село Тептіївка — криниця «Богдана Хмельницького».

Проби води відбиратимуться й надалі, про результати перевірок повідомлятимемо на офіційних сторінках Богуславської міської ради в соцмереж.