ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ, ВІТАЮ ВСІХ ВАС ІЗ ДНЕМ ЄВРОПИ!
Дата: 09.05.2023 11:51
Кількість переглядів: 194
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/61b1d18d5089c6ff8188e4c23e0a9301.jpg)
Цьогоріч День Європи в Україні — особливий. Ми вперше відзначаємо його 9 травня, разом із державами-членами Євросоюзу та іншими країнами, які знаходяться на шляху до євроінтеграції, проте вдруге — в умовах повномасштабної війни. Український народ роками героїчно відстоює від російських окупантів свою історію, культуру, незалежність, свободу та мрії усієї прогресивної Європи.
У цей знаменний день зичу кожному із нас сил і терпіння пройти цей болючий і тернистий шлях до нашого європейського світлого майбутнього, а ще бажаю найголовнішого — миру після Перемоги над сусідом-ворогом!
З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.
« повернутися