ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!
Дата: 15.05.2023 08:04
Кількість переглядів: 130
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/805dc7d3a4bc8c5a37f1e8cdc1318116.jpg)
Сьогодні, 15 травня, в Україні та світі відзначають свято, пронизане родинним теплом, коханням, повагою й турботою рідних людей — Міжнародний день сім’ї…
Тож з нагоди цього свята бажаю всім сім’ям Богуславської громади міцного здоров’я, злагоди, щастя, благополуччя та миру. Цінуйте своє сімейне вогнище і не шкодуйте своєї любові для найдорожчих та найближчих людей! Нехай у ваших домівках панує злагода та порозуміння!
Перемоги нам у цій жорстокій війні, під час якої українці довели, що ми — єдина, велика сім’я.
З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.
« повернутися