ФОТОФАКТ: БЛАГОУСТРІЙ МІСТА
Дата: 15.05.2023 15:57
Кількість переглядів: 129
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/75defcbbbbab5f78a41ad05e27806387.jpg)
Уже третій рік Катерина Іванівна Гладіліна працює двірником КП «Богуславблагоустрій» Богуславської міської ради. Сьогодні в обідню пору застали її за роботою — за виполювання бур’янів попід бордюром вздовж тротуарної доріжки в районі «Казки».
Катерина Іванівна розповіла, що до цього часу вона вже зібрала сміття із 50 вуличних урн — біля пам’ятника Марусі Богуславці, автостанції, Богуславської школи мистецтв, біля лавочок відпочинку попід річкою, на острові «Казка», перед містком якого оглянула й клумби. Тепер наводить лад на тротуарах із обох сторін дороги, аби в місті було чисто й затишно.
Дякуємо вам, двірники, за роботу!
« повернутися