РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНІ БЕСІДИ

Дата: 17.05.2023 16:04

17 травня рятувальники Обухівського районного управління провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання на території Богуславської МТГ з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

Під час розмов з жителями громади рятувальники нагадували основні правила пожежної безпеки, які необхідно дотримуватись в побуті, зокрема, не перенавантажувати електромережу та не користуватися пошкодженими електричними приладами.

Також громадянам наголошували на забороні спалювання сухої трави чи сміття та розповіли про адміністративні санкції, які застосовуються до паліїв.

Окрему увагу надзвичайники приділяли навчанню алгоритму дій при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.