ЗУСТРІЧ, СПРЯМОВАНА НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЛЮДЕЙ

Дата: 18.05.2023 16:34

Сьогодні, 18 травня, в залі для засідань міської ради відбулася нарада, за участю представників відділу соціального захисту населення соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради, центру зайнятості та внутрішньо переміщених осіб. Захід був присвячений питанням соціального захисту та працевлаштування людей, яким довелося залишити домівки й шукати прихисток у Богуславській громаді.

Начальник відділу соціального захисту населення Руслана Вісьтак детальніше розповіла присутнім вимушеним переселенцям про їх соціальних захист, а представники центру зайнятості проінформували про широкий спектр соціальних послуг з урахуванням можливостей внутрішньо переміщених осіб, інтересів та професійного досвіду. Це — індивідуальне планування працевлаштування; пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації суспільно корисних, громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру; професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації. Також було озвучено активні програми служби зайнятості та вакансії, актуальні на сьогоднішній день на ринку праці.