ШАНОВНІ ЛІКАРІ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ!

Дата: 19.05.2023 08:10

Щиро вітаю вас із професійним святом – Всесвітнім днем сімейного лікаря!

Роль лікаря первинної ланки у нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною, адже ви турбуєтесь про людей від самого початку їхнього життєвого шляху.

Завдяки вам, шановні сімейні лікарі, кожен відчуває турботу та впевненість у своєму здоров’ї.

Сімейний лікар — це відважна та вкрай нелегка професія, адже ви — завжди на «передових позиція» захисту наших життів як від страшної недуги COVID-19, так і інших небезпечних хвороб, навіть у важкі часи сьогодення.

Щиро дякую вам за професіоналізм, витримку, самовідданість і сумлінну працю, вміння підтримувати та бути уважними до кожного, хто потребує вашої допомоги.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, життєвих гараздів, здійснення мрій під мирним небом України, невичерпної енергії та людської пошани!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.