ПОДЯКА ВІД БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ — В РУКАХ ВІДОМОГО УКРАЇНСЬКОГО КУХАРЯ

Дата: 24.05.2023 16:29

Кожному із нас запам’яталося відкриття в Богуславі Мотосезону — 2023, яке відбулося 13 травня. Тоді до нашого міста з’їхалося біля 150 байків із усієї України, аби взяти участь у заході та зібрати кошти для нашого земляка-байкера Віталія Митяя, котрий нині захищає рідну землю від ворога і потребує залізного бойового «коня». Тоді в організації заходу разом із головою Богуславської міської ради Віталієм Хоменком, депутатами міськради Сергієм Сотником та Валерієм Мостипаном, місцевими підприємцями та байкерами участь взяв і відомий шоумен, майстер кухарської справи Мікаель Ароян. Відомого кухаря під час урочистостей було відзначено почесною Подякою від Богуславської міської ради за підтримку й допомогу в організації відкриття Мотосезону — 2023. І хоча він не зміг у той день приїхати на захід, проте нагорода знайшла свого власника... Сьогодні ми отримали приємний фотозвіт: подяка — вже в руках Мікаеля Арояна, який передає найщиріші вітання Богуславській громаді.