1 ЧЕРВНЯ — ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 08:20

ДОРОГІ ДІТИ! ШАНОВНІ БАТЬКИ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом Міжнародним днем захисту дітей, який ми відзначаємо в перший день літа! Дуже хочеться, щоб діти щохвилини, щодня були радісними та щасливими, адже дитинство це пора сподівань та здійснення мрій. І ми, дорослі, робимо усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, навіть у ці надважкі дні війни.

Бажаю кожному маленькому жителю Богуславської громади Божого благословення, щасливого дитинства під мирним небом, міцного здоров’я, успіхів, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, змістовного відпочинку під час літніх канікул!

Також у цей день хочу подякувати нашим захисникам, які прикладають максимум зусиль, аби наші діти жили у своїх рідних домівках, відвідували школи, гралися із друзями на дитячих майданчиках!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.