СПІЛЬНІ ВІДПРАЦЮВАННЯ

Дата: 01.06.2023 14:27

1 червня рятувальники 13-ої ДПРЧ спільно з органами місцевого самоврядування провели навчання на території ПрАТ «Богуславське ХПП».

Учасники заходу спільно відпрацювали алгоритми дій під час ліквідації умовної пожежі в складському приміщені. Також, користуючись нагодою, фахівці ДСНС нагадали всім присутнім, як правильно користуватись вогнегасником та іншими засобами пожежогасіння під час виникнення пожеж, приділили особливу увагу про небезпеку вибухонебезпечних предметів та порядку дій при їх знаходженні. Зокрема, рятувальники нагадали про заборону спалювання сухої рослинності та правила поведінки на водних об’єктах.