ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ ТА ГОСТІ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 04.06.2023 09:04

Прийміть щирі вітання з великим християнським святом — Днем Святої Трійці, який у народі називають «Зеленими святами»!

На превеликий жаль, нині жодне свято не дарує нам радості, як було це раніше, до 24 лютого 2022 року, до початку повномасштабного вторгнення ворога на українську землю. Проте в дні великих релігійних свят ми маємо молитись й, як наші предки, знаходити розраду й надію у вірі. Ми свято віримо, що спільні святкові молитви збережуть наших захисників і захисниць, наш український народ від ворожих куль.

Тож нехай цієї світлої днини разом із свіжою зеленню в наші домівки ввійде мир та Божа благодать. Нехай Свята Трійця супроводжу та оберігає, дарує міцне здоров’я, благополуччя та перемогу Україні!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.