ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ ТА ВЕТЕРАНИ ЖУРНАЛІСТИКИ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Дата: 06.06.2023 08:00
Кількість переглядів: 122
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/70e310391fa77b2e7c6c389d219036a2.jpg)
Щиро вітаю вас із професійним святом! Саме від вас, шановні майстри гострого пера, залежить, яка правда залишиться нашим нащадкам, адже без вашої участі не проходить жодна доленосна історична подія. Ви формуєте громадську думку, не залишаючись осторонь від політичного, економічного, соціального та культурного життя нашої країни. І сьогодні, як ніколи, ми потребуємо об’єктивного й професійного висвітлення фактів подій на шпальтах газет, на сторінках Інтернет-видань, у теле- та радіоефірах.
У день професійного свята бажаю вам добра, натхнення, гострого пера та цікавих тем, а нам усім — ПЕРЕМОГИ та добрих новин!
З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.
« повернутися