ВІСТІ ІЗ СІЛ: ТЕПТІЇВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ
Дата: 06.06.2023 12:00
Кількість переглядів: 132
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/67eb9179639b4862873a6265f49fe9a1.jpg)
Як повідомила староста Тептіївського старостинського округу Богуславської громади Людмила Руленко: «Звернення тептіївчан щодо покращення стану доріг на вулицях Радьках та Яру було переадресовано міському голові Віталію Хоменку. І днями дороги даних вулиць уже прогрейдерували та катками втрамбували.
Також у селах продовжується благоустрій. У Тептіївці покосили територію кладовища, дякую за допомогу підприємцю Володимиру Царенку. Постійно прибираємо та обкошуємо траву біля автобусних зупинок та на інших територіях округу. Нещодавно знову навели лад на кладовищі в Дешках. Працюємо… Усім, хто не залишається байдужим до спільних добрих справ, хто знаходить час для поліпшення стану довкілля, благоустрою наших сіл — щира подяка».
« повернутися