НА АЛЕЇ СЛАВИ ПОВИНЕН БУТИ ПОРЯДОК

Дата: 08.06.2023 16:46

Богуславський міський голова Віталій Миколайович Хоменко постійно контролює благоустрій Алеї Слави, адже тут спочивають Герої нашої громади, котрі за вільну рідну землю віддали свої життя.

Як уже писали раніше, тут встановили пам’ятний камінь, зробили із тротуарної плитки доріжку до нього, нещодавно заасфальтували дорогу, встановили бордюри, біля яких підготовили місце під клумби. На Алеї Слави навіть прапори біля кожної могили захисника розвівають на одному рівні, ніби стрій мужніх бійців, які стали Небесними Янголами.

Сьогодні, 8 червня, Віталій Миколайович проконтролював процес скошування трави працівниками КП «Богуславблагоустрій» на території за могилами наших захисників, адже порядок повинен бути скрізь.