РОБОЧИЙ ВІЗИТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО СИНИЦІ

Дата: 09.06.2023 13:45

Міський голова Віталій Хоменко завітав із робочим візитом до Дибинецького старостинського округу. Зустріч із старостою Володимиром Шнуренком відбулася в адмінбудівлі села Синиці. Було обговорено проблемні питання сіл Дибинецького старостинського округу, в числі яких — забезпечення бензином для покосу трави. Узгоджено спільні оперативні дії, в разі потреби збору продуктів харчування для жителів Херсонщини чи іншої допомоги.

У цей день міський голова відвідав клубний заклад села, де поспілкувався із сільським бібліотекарем Наталією Коваль. Поцікавився книжковим фондом; кількістю відвідувачів закладу культури, акцентуючи увагу на внутрішньо-переміщених особах; проведенням заходів для дітей. Також було оглянуто стан будівлі культури.