СПОРТ: ВІЛЬНА БОРОТЬБА
Дата: 13.06.2023 09:33
Кількість переглядів: 180
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/a2c1a7ae5778ad997c89d731a62dea2b.jpg)
10 червня спортсмени Богуславської ДЮСШ взяли участь у Відкритій першості міста Обухова з вільної боротьби. У змаганнях участь взяли близько 100 борців із 7- ми міст Київської області. У напруженій боротьбі наші борці здобули такі результати: Бабенко Давід (35 кг) ‐‐ 1 місце, також спортсмен отримав нагороду за кращу техніку. Бабенко Дамір (21 кг) ‐‐ 2 місце, Яковлєв Назар ( 42кг) -- 3 місце. Вітаємо переможця та призерів змагань із здобутими нагородами, та бажаємо в подальшому нових перемог! Дякуємо організаторам та спонсорам змагань за високий рівень проведення ! Дякуємо Збройним Силам України за можливість спортсменам тренуватись та брати участь у змаганнях! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
Юрій Квашук, тренер.
« повернутися