19 ЧЕРВНЯ — ДЕНЬ ФЕРМЕРА

Дата: 19.06.2023 08:51

Щиро вітаю фермерську спільноту Богуславської громади з професійним святом!

В усі часи праця фермера була і залишається нелегкою, напруженою, сповненою складнощів, яка триває практично без свят і вихідних, але є такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни.

Фермери Богуславської громади, як і всі аграрії, долучилися до підтримки Збройних сил України, надають благодійну допомогу тимчасово переміщеним людям. Завдяки своїй наполегливості, відповідальному ставленні до роботи, аграрії навіть у дні війни зуміли в оптимальні терміни завершити посівну кампанію і сьогодні активного готуються до жнив.

Шановні фермери! Дякую усім вам за наполегливу працю! Бажаю високих врожаїв та гарної погоди, а головне — миру і перемоги.

З повагою — міський голова Віталій Хоменко.