ОГЛЯД ОДНОГО З ЛІСОВИХ ГОСПОДАРСТВ

Дата: 20.06.2023 16:59

20 червня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели огляд одного з лісових господарств, які знаходяться на території Богуславської МТГ.

Під час огляду зверталася увага на наявності первинних засобів пожежогасіння, готовність техніки до дій за призначенням, укомплектованість автомобілів, резерв паливно-мастильних матеріалів, протипожежне оборювання лісових смуг та засобів пожежогасіння лісів.

Також рятувальники провели інструктаж із питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту. Зокрема, рятувальники нагадали про спалювання сухої рослинності, безпеку під час сигналу «Повітряна тривога» та про алгоритм дій, коли натрапили на вибухонебезпечний предмет.

Провідний інспектор ВОПР Обухівського РУ

ГУ ДСНС України у Київській області,