ПАМ’ЯТАЄМО КОЖНОГО

Дата: 22.06.2023 14:39

22 червня. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Гірка доля в роки Другої світової війни не оминула жодну родину Богуславської громади, принесла тяжкі випробування і страждання, смерть та руйнування.

Схиляємо голови перед мужністю і стійкістю українського народу, який зміг вистояти і вижити. Народу, який і сьогодні піднявся та мужньо боронить свою землю у боях із ворогом.

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в Богуславі відбулося покладання квітів до братських могил та пам’ятних знаків Героям Другої світової війни та сьогодення, які відвойовували й сьогодні відстоюють свою незалежність та мир на українській землі. У заході взяли участь депутат обласної ради Арташес Татоян секретар Богуславської міської ради Владислав Шпак, представники соціально-гуманітарного управління та пересічні богуславці.