ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ!
Дата: 23.06.2023 08:20
Кількість переглядів: 156
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/50ca1dab571add6ca4eb1222a5b27c9a.jpg)
Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем державної служби України!
Робота державного службовця потребує самовідданості, бажання служити людям, своїй справі. Кожен із вас на своєму місці має бути надійним зв’язком між між владою і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.
Щирі слова вдячності адресую й ветеранам державної служби, які є прикладом високого професіоналізму, відповідальності.
Бажаю всім державним службовцям терпіння та витримки у всіх життєвих випробуваннях, професійних успіхів та кар’єрного зростання, добробуту, міцного здоров’я, щастя і миру, віри у себе і щасливе майбутнє України!
Разом — до Перемоги!
З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.
« повернутися