ПРАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ ЕВАКУАЦІЇ ПІД ЧАС ПОЖЕЖІ

Дата: 26.06.2023 09:06

Днями рятувальники провели протипожежне тренування з студентами ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг», де практично відпрацювали евакуацію під час пожежі.

Після включення звукового сигналу студенти у супроводі викладачів організовано слідували до виходів, а далі — до спеціально визначеного місця, де педагогами терміново проводилась перекличка за класними журналами й повідомлялось про наявність студентів в класі та про кількість евакуйованих.

Під час проведення тренування студенти та викладачі мали змогу взяти участь у гасіння умовної пожежі.

Наприкінці екскурсії молодь подякувала рятувальникам та зробили фото на пам’ять.