ШАНОВНІ АРХІТЕКТОРИ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 01.07.2023 06:58

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем архітектури України!

Саме від вас залежить сучасний вигляд населених пунктів нашої громади, створення повноцінного середовища життєдіяльності її жителів та збереження і примноження історико-культурних надбань.

Переконаний, що ваш високий професіоналізм і самовідданість сприятимуть якнайшвидшій відбудові країни після звільнення її території від окупантів та створенню нових архітектурних шедеврів, які сьогодні ворог безжально знищує.

Дякую вам за щоденну кропітливу працю.

У цей святковий день бажаю вам щастя, міцного здоров’я, творчого натхнення, втілення всіх архітектурних задумів і мрій, високих професійних злетів, досягнень у справі розбудови нашої громади, а всім нам -- Перемоги й мирного неба!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.