Під час зустрічі з платниками на Обухівщині обговорили порядок зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та нову форму декларації з податку на прибуток

Дата: 06.07.2023 11:57

Під час зустрічі з платниками на Обухівщині обговорили порядок зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та нову форму декларації  з податку на прибуток

Зустріч з платниками податків, що відбулася сьогодні в Обухівському відділі податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Київській області, була присвячена блокуванню реєстрації податкових накладних та декларуванню податку на прибуток підприємств за півріччя 2023 року.

Начальник Обухівського відділу податків і зборів з юридичних осіб Андрій Хвасенко акцентував увагу присутніх на змінах до порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, які набирають чинності з 08.07.2023 року.

Ознайомив платників податків з новою редакцією декларації з податку на прибуток підприємств та додатками до неї, затверджені наказами Міністерства фінансів України від  20.02.2023 року  №101 та  від 13.03.2023 року №130  до форми Декларації та до додатків ЗП, ПН, РІ, ПП, оновлення додатків ТЦ і ВП та затвердження нового додатку ОВ. Звернув увагу на особливості їх заповнення.

У ході зустрічі платники отримали відповіді на поставлені запитання.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast