РЕЙДИ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ

Дата: 11.07.2023 10:45

Днями рятувальники Обухівського районного управління з метою збереження життя та здоров’я людей на водних об’єктах відвідали один із визначених місць масового відпочинку людей на водних об’єктах, розташованих на території Богуславської МТГ.

При проведенні огляду місця відпочинку рятувальники наголосили на дотриманні основних вимог до влаштування пляжів під час купального сезону, переглянули наявність рятувального обладнання, відповідно до чинного законодавства, нагадали громадянам про правила поведінки на воді, а також не забули закцентували увагу на правилах поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Для закріплення доведеної інформації рятувальники надали інформаційно-роз’яснювальні листівки на відповідну тематику.