Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Богуславської міської територіальної громади, яке проходило протягом місяця (23.05. — 24.06.2023 р.)

Дата: 13.07.2023 10:32
Кількість переглядів: 297

Фото без опису

 

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення

Зважаючи на масові військові злочини проти мирного населення та антиукраїнський характер дій російської федерації у 2014-2023 р.р., враховуючи звернення мешканців міста Богуслава, с. Хохітва, наукового співробітника Василя Гаврилишина з пропозиціями щодо перейменування вулиць, з метою врахування громадської думки мешканців Богуславської міської територіальної громади, керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою КМУ від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», оголошено громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Богуславської міської територіальної громади.

Питання або назва проєкту, винесеного на обговорення

Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Богуславської міської територіальної громади було оприлюднено 22 травня 2023 року на веб-сайті Богуславської міської ради, сторінці Богуславської міської ради у соціальній мережі Facebook, мобільному застосунку Telegram.

Громадське обговорення проводилося шляхом направлення пропозицій на адресу виконавчого комітету Богуславської міської ради: 09701 м. Богуслав вул. Франка Івана,4, каб. 303 або на електронну адресу Богуславської міської ради: boguslav_mrada@ukr.net.

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні

24.06.2023 року закінчилося громадське обговорення перейменування вулиць та провулків населених пунктів Богуславської міської територіальної громади.

Пропозиції на адресу виконавчого комітету Богуславської міської ради: 09701 м. Богуслав вул. Франка Івана, 4, каб. 303 або на електронну адресу Богуславської міської ради: boguslav_mrada@ukr.net не надходили.

Інформація про рішення, прийняте за результатами обговорення

Пропозиції, що надійшли від громадян щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Богуславської міської територіальної громади винесено на розгляд постійної депутатської комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології, та охорони навколишнього середовища, та взаємодії з учасниками АТО (ООС).

 

Начальник відділу містобудування, архітектури,

ДАБК та ЖКГ    Галина ТЕРЕБУН

13.07.2023 р.

 

Узагальнений аналіз пропозицій, що надійшли щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів

Богуславської міської територіальної громади, що проводилося 23.05.2023-24.06.2023

 

Поточна назва об’єкта міського підпорядкування

(район міста Києва)

Пропонована назва об’єкта міського підпорядкування

(пропозиції старостату та громадського об’єднання)

Обґрунтування пропонованої назви об’єкта міського підпорядкування

Пропонована назва об’єкта міського підпорядкування(пропозиції громадськості)

Обґрунтування пропонованої назви об’єкта міського підпорядкування

 

м. Богуслав

 

 

 

 

1.

вул. Окружна

вул. Шинкаренка Ярослава

пропозиція ГО «Об’єднане братерство воїнів АТО»

Ярослав Шинкаренко загинув при виконанні військового обов’язку в боях за незалежність та територіальну цілісність України в боях за Київщину, нагороджений орденом «Народний герой України», медаль «За військову службу Україні», «За оборону Авдіївки», відзнаки «За мужність і відвагу», «Хрест розвідника», «За службу в розвідці», Почесний нагрудний знак Начальника Генштабу – Головнокомандувача ЗСУ «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.

Не надходило

 

2.

вул.Райдужна

вул. Веселкова

пропозиція наукового співробітника Василя Гаврилишина

Виправлення помилки в орфографії з метою дерусифікації назв об’єктів міського підпорядкування відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», які орфографічно не відповідають канонам державної мови.

Не надходило

 

3.

вул. Ручейна

вул. Струмкова

пропозиція наукового співробітника Василя Гаврилишина

Виправлення помилки в орфографії з метою дерусифікації назв об’єктів міського підпорядкування відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», які орфографічно не відповідають канонам державної мови.

Не надходило

 

 

село Хохітва

 

 

 

 

4.

вул. Стадіонна

вул. Поливача Мирослава

пропозиція Старостату Хохітвянського старостинського округу

Мирослав Поливач, старший матрос 36 бригади десантно-штурмової роти батальйону морської піхоти ВМС України  загинув при виконанні військового обов’язку в боях за незалежність та територіальну цілісність України в боях за Маріупіль, нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня».

Не надходило

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень