ВІСТІ ІЗ СІЛ ГРОМАДИ: МИСАЙЛІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Дата: 13.07.2023 16:48

Як проходить благоустрій у Мисайлівському старостинському окрузі, розповів староста Михайло Андрійович Совенко: «Вже вкотре обкошуємо узбіччя доріг наших сіл, адже дощова погода сприяє росту трави. Облаштували в Мисайлівці на березі річки місця для відпочинку жителів та гостей села. Завезли пісок для найменших відпочивальників та покосили футбольне поле для спортивних розваг нашої молоді.

У центрі Мисайлівки, навпроти школи, є занедбана безхазяйна садиба, де вже кілька днів наводимо лад, адже зібраний там непотріб вимірюється тракторними причепами.

Розповісти про плани?.. Будемо розбирати старе приміщення поштового відділення, яке знаходиться в аварійному стані. Роботи вистачає, адже благоустрій у селах — це щоденна робота, за яку дякую кожному жителю Мисайлівки та Чайок, хто допомагає покращити стан довкілля, зробити наші села чистішими і привабливішими».