ВІСТІ ІЗ СІЛ: ТЕПТІЇВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Дата: 17.07.2023 15:28

Перед вихідними, 14 липня, переїзний міст через Рось, який є своєрідним символом зручності для жителів мальовничого села Дешок, отримав нове життя. Щодня цим мостом користуються дешківчани та гості села, проте з роками дана проїзна переправа стала небезпечною та потребувала реконструкції. Тож жителі Тептіївського старостинського округу на чолі із старостою Людмилою Іванівною Руленко об’єдналися й вирішили власноруч провести поточний ремонт мосту, матеріали для якого надали підприємці Тептіївки Сергій Володимирович Царенко та Володимир Володимирович Царенко. І 14 липня на дешківському мосту через річку Рось зібралися жителі та гості Дешок — і «закипіла» робота в чоловічих руках. Староста села поіменно назвала й подякувала кожному, хто взяв участь у поточному ремонті мосту. Це — Володимир Царенко, Сергій Царенко, Богдан Царенко, Олександр Пивовар, Анатолій Дорошенко, Василь Несен, Григорій Омельченко, Василь Підлужний, Григорій Пененко, Валерій Осипенко, Анатолій Омельченко, Олександр Горохов, Володимир Юрченко, Олександр Зарічаний, Петро Крикун, Микола Харченко, Віктор Онопрієнко, Іван Буйвол, Василь Кизима, Анатолій Колобов, Надія Тівоненко, Анна Бондарчук, Юлія Гайдаєнко, Сергій Ткачук, Лариса Куцевол з чоловіком Володимиром.

Слова вдячності старості Тептіївського старостинського округу та всім причетним до цієї хорошої справи виловлює й міський голова Віталій Миколайович Хоменко за розуміння, згуртованість, спільне вирішення проблем, за турботу про красу і благоустрій рідного краю.