ВІСТІ ІЗ СІЛ: ВІЛЬХОВЕЦЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Дата: 17.07.2023 16:33

Працівники КП «Богуславблагоустрій», які залучені до проведення благоустрійних робіт через Центр зайнятості, продовжують наводити порядок на території Вільховецького старостинського округу.

За словами старости Анатолія Олександровича Жильчука, який дякує комунальникам за сумлінну роботу, сьогодні розпочали прибирання на сільському кладовищі в Семигорах: «Ми для жителів села із 17 липня оголосили тижневий суботник, аби кожен бажаючий мав змогу приєднатися до прибирання на кладовищі, адже там роботи вистачить ще не на один день і не на одні руки. Комунальники обрізають розлогі дерева, вирізають кущі, зарослі, скошують траву, збирають сміття та прибирають біля занедбаних могил, до яких не можуть навідатися рідні… Роботи, дійсно, — багато, тому будемо раді охочим допомогти. Завершальним етапом прибирання кладовища в Семигорах буде косметичний ремонт каплички…»