ПРОВЕЛИ РЕЙД ВОДНИМИ ОБ’ЄКТАМИ

Дата: 26.07.2023 09:22

25 липня рятувальники Обухівського районного управління відвідали водні об’єкти на території Богуславської МТГ, аби нагадати громадянам про основні правила безпечного відпочинку.

Спілкуючись з громадянами, рятувальники нагадали правила безпечної поведінки на воді, пояснили різницю між офіційно відкритими пляжами та місцями несанкціонованого відпочинку, розповсюдили профілактичні матеріали з правилами безпечного поводження на водних об’єктах. В ході профілактичного рейду рятувальники також акцентували увагу на правилах поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, алгоритмі дій у разі їх знаходження, інформуванні відповідних служб за номерами "101" або "102", порядку дій при отриманні сигналу "Увага! Повітряна тривога!".

Для закріплення доведеної інформації рятувальники роздали громадянам інформаційно-роз’яснювальні листівки на відповідну тематику.

Провідний інспектор ВОПР Обухівського РУ

ГУ ДСНС України у Київській області,