ПРИЄМНИЙ ПОДАРУНОК ДО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Дата: 26.07.2023 16:48

Сьогодні, 26 липня, із черговим благодійним візитом до Богуславського центру первинної медико-санітарної допомоги завітали представники БФ «ТІЛЬКИ РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» на чолі із Андрієм Віталійовичем Лисецьким, якими попередньо вже було передано центру сучасний УЗД-апарат, придбаний спілкою українців німецького міста Аугсбурга. Очільник фонду привітав колектив медустанови із Днем медичного працівника та вручив директору центру Валентині Дмитрівні Пивовар обладнання для ЛОР-кабінету, інвалідні візки, ходунки та памперси для важкохворих пацієнтів.

Богуславський міський голова Віталій Миколайович Хоменко подякував благодійникам за допомогу та висловив сподівання на подальшу співпрацю.