ПРИЄМНИЙ ПОДАРУНОК ДО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА
Дата: 26.07.2023 16:48
Кількість переглядів: 140
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/3442d99759c049dedaa8d3c53eb0dc40.jpg)
Сьогодні, 26 липня, із черговим благодійним візитом до Богуславського центру первинної медико-санітарної допомоги завітали представники БФ «ТІЛЬКИ РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» на чолі із Андрієм Віталійовичем Лисецьким, якими попередньо вже було передано центру сучасний УЗД-апарат, придбаний спілкою українців німецького міста Аугсбурга. Очільник фонду привітав колектив медустанови із Днем медичного працівника та вручив директору центру Валентині Дмитрівні Пивовар обладнання для ЛОР-кабінету, інвалідні візки, ходунки та памперси для важкохворих пацієнтів.
Богуславський міський голова Віталій Миколайович Хоменко подякував благодійникам за допомогу та висловив сподівання на подальшу співпрацю.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/61a945df4a8d33d48e31cdb41513fbd5.jpg)
« повернутися