ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 27.07.2023 09:00

З нагоди святкування вашого професійного свята прийміть щирі вітання та сердечну подяку за вашу благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь.

Нині, у період повномасштабної війни, ми, як ніколи, усвідомлюємо важливість вашої роботи, адже ви продовжуєте піклуватись про здоров’я наших жителів та рятувати життя захисників на передових позиціях.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

Бажаю, щоб клятва Гіппократа ніколи не була для вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.