ДОРОГІ ЖИТЕЛІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Дата: 28.07.2023 07:58
Кількість переглядів: 130
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/50c2db10c16c4321460712daec902f1e.jpg)
28 липня Україна щорічно відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.
Попри намагання знищити наш народ та окупувати нашу землю — Українська держава була, є і буде. Тому цей день є надважливим сьогодні і назавжди. Сьогодні продовжуються запеклі бої за свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини й доньки нашої країни щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі. Проте війна не зламала Україну і не зламає. Перемога безумовно буде за нами.
Зі святом — Днем Української Державності! Слава Україні! Героям слава!
З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.
« повернутися