НА ОБУХІВЩИНІ ПОДАТКІВЦІ ПІД ЧАС ЗУСТРІЧІ З ПЛАТНИКАМИ ОБГОВОРИЛИ ПРОЦЕДУРУ ПОГАШЕННЯ ПОДАТКОВОГО БОРГУ

Дата: 28.07.2023 11:26

Сьогодні заступник начальника Обухівського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Андрій Литвиненко провів зустріч з платниками податків, які мають заборгованість по сплаті платежів до бюджету.

Під час зустрічі обговорювалися ключові питання стосовно досягнення спільної мети органу податкової служби та платників податків щодо погашення заборгованості.

Андрій Литвиненко інформував платників щодо порядку стягнення боргу в 2023 році та актуальних питань, які виникають при здійсненні заходів примусового характеру. Підкреслив особливу значимість своєчасної сплати податків у складний воєнний час.

Спільно визначили шляхи та терміни погашення боргів.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast