ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 28.07.2023 15:32

27 липня під головуванням першого заступника міського голови Олександра Салати відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Богуславської міської ради. Під час розгляду протоколу щодо хибного виклику поліції жителем Богуславської громади, члени комісії вияснили в порушника всі обставини адмінпорушення. Як з’ясувалось, чоловік здійснив його напідпитку та після суперечки із батьками. При вирішенні питання про накладення адміністративного стягнення, члени комісії враховували норми чинного законодавства, характер вчиненого правопорушення, та одноголосно винесли мінімальний штраф у розмірі 850 гривень, які чоловік повинен обов’язково сплатити, аби справу не передали до органів виконавчої служби.