БОГУСЛАВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Дата: 01.08.2023 20:38

Серпень для Богуславської громади розпочався приємною подією — отриманням нового шкільного автобуса.

Участь в урочистій передачі такого необхідного для Дибинецької гімназії автобуса, яка сьогодні відбулася в Боярці, взяли міський голова Віталій Миколайович Хоменко, начальник відділу освіти соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради Ольга Іванівна Духан та директор Дибинецької гімназії Антоніна Дмитрівна Товкач.

Почесну місію вручення ключів представникам 10 громад Київської області провів голова КОДА Руслан Андрійович Кравченко, котрий наголосив, що це — перша партія автобусів, закуплених за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів.

Ключі від автобуса Богуславської громади отримав міський голова. Віталій Миколайович вітає освітян громади із поповненням автопарку та дякує депутатам міської ради за підтримку, адже автобус отримано за програмою співфінансування 30% його вартості із місцевого бюджету.