ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БОГУСЛАВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 03.08.2023 08:36

Запрошуємо жителів громади на зустріч з представниками Національної поліції України для обговорення пропозицій, скарг, проблемних чи інших питань, які виникають в службовій діяльності Обухівського районного управління поліції.

Зустріч відбудеться 04 серпня 2023 року о 12.00 у приміщенні Богуславської міської ради за адресою: м. Богуслав, вул. Івана Франка, 4.

Обговорення проблемних питань з представниками громади відбудеться за участю начальника управління головної інспекції ГУНП в Київській області підполковника поліції Дмитра Яковенка, начальника сектору взаємодії з громадами УПД ГУНП в Київській області майора поліції Віктора Васькевича та керівництва Обухівського РУП ГУНП в Київській області.