РЕЙД ВОДНИМИ ОБ’ЄКТАМИ

Дата: 07.08.2023 13:24

Рятувальники Обухівського районного управління з метою збереження життя та здоров’я людей на водних об’єктах відвідали один із визначених місць масового відпочинку людей на водних об’єктах, який розташований в ТОВ “ДОЗ СТ “Чайка”.

При проведенні огляду місця відпочинку рятувальники наголосили на дотримання основних вимог до влаштування пляжів під час купального сезону, переглянули наявність рятувального обладнання на воді, а також не забули закцентували увагу на правилах поведінки, в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Для закріплення доведеної інформації рятувальники надали інформаційно-роз’яснювальні листівки на відповідну тематику.

Провідний інспектор ВЗНС Обухівського РУ ГУ ДСНС

України у Київській області,

підполковник служби Вадим Волошин.