СЕАНС ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» ЩОДО ПОГАШЕННЯ ПОДАТКОВОГО БОРГУ

Дата: 10.08.2023 09:00

Начальницею Обухівського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Оленою ФОКІНОЮ проведено сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему: «Застосування заходів з погашення податкового боргу платників податків у період воєнного стану».

Під час заходу дозвонювачів цікавили питання щодо можливості отримання інформації про наявність у фізичних осіб податкового боргу, застосування заходів з погашення податкового боргу.

Говорили також про нововведення  Закону України від 30.06.2023 року № 3219 у частині проведення контролюючими органами заходів з погашення податкового боргу.

Начальник відділу надала змістовні відповіді на питання, наголосивши на готовності до співпраці та діалогу з порушених питань.

Обухівський відділ по роботі з податковим боргом

управління по роботі з податковим боргом

ГУ ДПС у Київській області.