13 СЕРПНЯ — ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА!

Дата: 13.08.2023 07:53

Шановні будівельники Богуславської громади, прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Будівельники — це творці, які покликані приносити радість, щастя і задоволення оточуючим. І ви, хто будує житло, офіси, торгівельні центри, дитячі майданчики, заслуговуєте на велику повагу та визнання.

Ваші кваліфікація і досвід дуже потрібні сьогодні, коли ворог безжально знищує архітектурні пам’ятки, житлові будинки, усі об’єкти нерухомості. Сподіваюся, що ви і надалі будете вдосконалювати професійну майстерність, радувати людей і відродженими пам’ятками архітектури, і сучасними непересічними проєктами.

Бажаю вам невичерпного здоров’я і благополуччя. Нехай професійне свято принесе вам примноження добра і щастя, відкриє можливість для розкриття перспектив і втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини під мирним небом України. Перемоги всім нам!.

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.