ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ БОГУСЛАВЩИНИ!

Дата: 19.08.2023 10:32

19 серпня ми відзначаємо свято Преображення Господнє, Яблучний Спас.
Преображення Господнє — це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві. У цей день традиційно освячують перші плоди, серед яких — яблука, груші, мед, а ми у спільній молитві просимо Господа вберегти наших захисників і подарувати українцям перемогу!
19 серпня в Україні відзначають ще одне свято — День пасічника!
Сьогодні у нашій Богуславській міській територіальній громаді десятки справжніх майстрів бджолярної справи, які своєю натхненною працею забезпечують виробництво надзвичайно корисного й лікувального меду. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям та любов до своєї землі!
Бажаю усім добра і миру, міцного здоров’я, натхнення та багатих медозборів на радість людям! Нехай здійснюються ваші мрії і надії, нехай на столі завжди буде мед, як символ благополуччя і здоров’я!
З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.