«ВИРІС» ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК І В ПОЛОВЕЦЬКОМУ

Дата: 21.08.2023 13:03

Сьогодні «посипались» світлини від старости Вільховецького старостинського округу Анатолія Олександровича Жильчука про відкриття дитячого майданчика в селі Половецькому: «Завдяки міському голові Віталію Миколайовичу Хоменку та депутатам Богуславської міської ради, які підтримали ініціативу очільника громади щодо встановлення дитячих ігрових майданчиків у кожному селі Богуславської громади, сьогодні, 21 серпня, ми відкрили майданчик у Половецькому, про який уже давно мріяли місцеві діти. Наприкінці минулого тижня працівники КП «Богуславблагоустрій», які через центр зайнятості залучені до суспільно-корисних робіт, встановили та забетонували всі конструкції дитячого майданчика. На вихідні залишили обладнання, аби бетонна заливка вистоялася, а сьогодні дітвора вже може сміливо спускатися із гірки, кататися на каруселі та гойдатися на гойдалках, які встановлені надійно, за всіма стандартами й технологіями. У дітей буде повноцінний відпочинок перед початком навчального року».