ШАНОВНА ГРОМАДО БОГУСЛАВЩИНИ!

Дата: 23.08.2023 09:35

Від щирого серця вітаю з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України. Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь — створення незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Сьогодні процес державотворення триває. В запеклих боях українці виборюють своє майбутнє, свободу, єдність, рідну мову та незалежність. Ми є свідками подій, які мають великий вплив на майбутнє Батьківщини, вони загартовують дух патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності.

Зі святом, дорогі жителі громади! З Днем Прапора і з Днем Незалежності України!

Схиляю голову та розділяю з рідними і близькими біль непоправної жертви загиблих Героїв, котрі віддали свої життя за синьо-жовтий стяг, за незалежність рідної української землі…

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.