У ВІЛЬХОВЦІ ВІДКРИЛИ «СКЕЛЮ НЕЗЛАМНОСТІ»
Дата: 23.08.2023 16:30
Кількість переглядів: 124
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/e226207979f2bb26f1c7d767aa3a2490.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/80782a57b53f3afc699a75af82e7e12c.jpg)
Сьогодні, в День Державного Прапора України, у Вільховецькому старостинському окрузі відбулася урочиста подія — відкриття біля адмінбудівлі монумента «Скеля незламності», який є символом шани й пам’яті загиблих земляків-Героїв. На захід завітали представники влади та депутати Богуславської міської ради, освітяни, жителі старостату та найпочесніші гості — рідні загиблих захисників, яких поховано на сільських кладовищах Вільховецького старостату. На очах присутніх не висихали сльози жалю й болю, коли на монументі відкрили світлини Героїв — Якименка Ярослава Петровича, Фіщенка Олександра Сергійовича, Пінчука Володимира Олександровича, котрим ще б жити… й жити… Захід пройшов на щемливо-патріотичній ноті.
Секретар міськради Владислав Геннадійович Шпак привітав учасників заходу із святковим для нашої країни Днем Прапора, який є символом незламності й боротьби за незалежність і волю. Саме такий синьо-жовтий символ передали на урочисте відкриття наші бійці. Полотнище списане автографами сильних й хоробрих захисників, котрі на передових позиціях оберігають спокій рідної Богуславської громади. Староста Анатолій Олександрович Жильчук, котрий є автором «Скелі незламності», під час вітального слова висловив побажання, аби монумент більше не поповнювався світлинами Героїв, аби кожен захисник повернувся в рідну домівку живим і неушкодженим. Далі відбулося освячення монумента та урочиста програма, яку підготував завідуючий Вільховецькою клубною філією Василь Позивайло разом із місцевими аматорами художньої самодіяльності.
« повернутися