Дата: 28.08.2023 16:46

Право підняти Державний Прапор України надали:

• батькові Героя України Андрія ХОМЕНКА — Віктору Олександровичу ХОМЕНКУ;

• та батькові нашого земляка, бійця 27-го окремого стрілецького батальйону 67-ої бригади Євгена ДРОБ’ЯЗКА — чудовому музикантові Валентину Петровичу ДРОБ’ЯЗКУ.

Під час спортивних ігор в благодійні скриньки було зібрано 6 000 грн., які передали Дроб’язку В. П.

11 старостинських округів виставили свої спортивні збірні з 9 видів спорту. Щоправда родинні змагання «Тато, мама, я — спортивна сім’я» пройшли раніше (05.08.2023 року). А от змагання з міні-футболу, пляжного волейболу, настільного тенісу, шашок, шахів, гирьового спорту, армспорту та перетягування канату — у суботу, 26 серпня.

Великим відкриттям для суддівської колегії була участь представниць прекрасної статі в силових видах спорту (армспорт, гирьовий спорт та перетягування канату).

ДЯКУЄМО:

суддівській колегії у складі:

Головний суддя змаганьСОКОЛОВ Сергій Васильович,

Головний секретар змагань — ВОСЬМІРКО Віталій Володимирович,

• міні-футбол — стадіон «Колос» відповідальний суддя — КОЗАЧЕНКО Олександр Васильович

• шашки — глядацькі трибуни, відповідальний суддя — КОВАЛЕНКО Юрій Анатолійович

• шахи — глядацькі трибуни, відповідальний суддя — ЛЕМПА Анатолій Іванович

• пляжний волейбол — майданчики гуманітарного коледжу, відповідальний суддя — КУДАК Віталій Васильович

• настільний теніс —  БККЗ «Будинку культури», відповідальний суддя — ГУРЕЛИЧ Віктор Олексійович;

• гирьовий спорт — на стадіоні, відповідальний суддя — СТАРКОВ Юрій Олександрович;

• армспорт — на стадіоні, відповідальний суддя — БОЙКО Василь Петрович;

• перетягування канату — на стадіоні, відповідальні судді — Соколов С. В. і Восьмірко В. В.

Старостинським округам:

1. команда Біївецького с/о – староста Крюк Л. В.

2. команда Вільхівецького с/о – староста Жильчук А. О.

3. команда Ісайківського с/о – староста Васильченко Г. В.

4. команда Киданівського с/о – староста Замирайло Т. О.

5. команда Мисайлівського с/о – староста Совенко М. А.

6. команда Москаленківського с/о – староста Рудешко С. М.

7. команда Розкопанецького с/о – староста Хоменко В. О.

8. команда Саварського с/о – староста Артеменко Г. В.

9.  команда Тептіївського с/о – староста Руленко Л. І.

10. команда Хохітвянського с/о – староста Харченко В. П.

11. команда Шупиківського с/о – староста Ткаченко О. М.

Приємним був той факт, що старости долучалися хоча б до якогось виду спорту, щоб додати додаткових 10 балів своїй команді, бо за рішенням оргкомітету: за участь в спортивних змаганнях старости, депутата чи члена виконкому до загальнокомандного кошику балів були бонуси, а також внесення креативу чи то ексклюзиву.

Також дякуємо:

• працівникам КЗ «Богуславська школа мистецтв», БККЗ «Будинок культури» за виставку-ярмарок із проведенням майстер-класів,

• спеціалістам відділу культури молоді та спорту за приготування та пригощання присутніх кулешем;

• депутату Київської ОР Татояну А. Г. — за спеціальний приз переможцям у перетягуванні канату — ящик пива, а жінкам які були у складі команди такого незвичайного виду спорту — пляшка шампанського.

Юні вболівальники спортивних ІГОР, які пройшли в драйвово-дружній атмосфері, від Богуславської міської ради отримали солодкі дарунки (морозиво) та повітряні кульки, а  дорослі частувалися кулешем.

Детальний командний звіт з висвітленням набраних балів та іменами переможців оргкомітет надасть згодом.

Тетяна КУЦЕНКО, начальник відділу культури, молоді та спорту соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради.