ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ ХОМЕНКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2023 07:50

Третій рік поспіль 29 серпня, в День пам’яті захисників України, ми поіменно згадуємо наших Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Наші українські Герої — приклад мужності та незламності. Вони власною кров’ю вписали свої імена в історію незалежності України.

У цей день по всій країні передбачено приспущення Державного Прапора України та оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань захисників України а також проведення національно-патріотичних заходів.

Молитвою, добрим словом згадаймо наших земляків-Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...

Вічна пам’ять! Слава Героям! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!