ШАНОВНІ СПОРТСМЕНИ, ТРЕНЕРИ, ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА УСТАНОВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ БОГУСЛАВЩИНИ, ВЕТЕРАНИ ТА ШАНУВАЛЬНИКИ СПОРТУ!

Дата: 09.09.2023 09:14

Вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

Наше спільне завдання залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху в Богуславській громаді — це пріоритетне завдання міської ради.

Бажаю всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог під мирним небом України!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.