Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ СПОРТУ. ПІДСУМКИ ІІ-го ЕТАПУ ПЕРШИХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР СЕРЕД ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НА БОГУСЛАВЩИНІ

Дата: 11.09.2023 21:03
Кількість переглядів: 398

Фото без опису

 

Щорічно в другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. Із нагоди свята міський голова Віталій ХОМЕНКО привітав працівників комунальних закладів фізичної культури і спорту та відзначив нагородами їх керівників: директора БСКЗ «КОЛОС» Сергія СОКОЛОВА та директора КЗ «Богуславська ДЮСШ» Віталія ВОСЬМІРКА. Також очільник громади передав слова вдячності тренерам, інструкторам цих закладів за вагомий внесок в розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту — символів величі духу, сили і мужності, виховання патріотизму на теренах Богуславської громади.

Також за підсумками ІІ-го етапу Перших Всеукраїнських літніх спортивних ІГОР серед територіальних громад на Богуславщини міський голова вручив нагороди переможцям в командному заліку серед старостинських округів Богуславської громади, а саме:

1 місце — команда Хохітвянського старостинського округу, староста ХАРЧЕНКО Володимир.

2 місце — команда Мисайлівського старостинського округу, староста СОВЕНКО Михайло.

3 місце — команда Москаленківського старостинського округу, староста РУДЕШКО Світлана.

Спортивну спільноту Богуславської громади привітав і Всеукраїнський благодійний фонд С. Тігіпка, зокрема генеральний директор «ТАС АГРО ЦЕНТР» Дмитро СВОЯК, подарувавши для наших талановитих спортсменів комплект спортивної форми для представлення за межами громади

Слова вітань переможцям та всім учасникам спортивних змагань передала й начальник відділу культури, молоді та спорту соціально-гуманітарного управління ВК БМР Тетяна КУЦЕНКО, котра залюбки додала підсумкові звіти особистих та командних заліків:

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Зайняте місце

Населений пункт

Загальна кількість очок

1.

с. Хохітва

907,5

2.

с. Мисайлівка

888

3.

с. Москаленки

853

4.

с. Ісайки

845

5.

с. Біївці

510,5

6.

с. Шупики

350,5

7.

с. Киданівка

272,5

8.

с. Вільховець

251,5

9.

с. Тептіївка

221

10.

с. Саварка

193

11.

с. Розкопанці

165

12.

м. Богуслав

150

13.

с. Дибинці

0

АРМРЕСТЛІНГ

АРМРЕСТЛІНГ

  • (до 80 кг)

  1. Ісайківський с/о — МАТІЙКО Олександр,

  2. Ісайківський с/о — ВІТРЕЧЕНКО Назар,

  3. Москаленківський с/о — КАРЛАШ Іван.

  • (до 90 кг)

  1. Ісайківський с/о — МАТІЙКО Віктор,

  2. Ісайківський с/о — ОНОПРІЄНКО Дмитро,

  3. Москаленківський с/о — ГАВРИЛЕНКО Дмитро.

  • (понад 90 кг)

  1. Мисайлівський с/о — ЧАЙКА Іван,

  2. Мисайлівський с/о — ЛІНСЬКИЙ Олександр,

  3. Біївецький с/о — ДЕНЬГА Юрій.

  • серед жінок

  1. Ісайківський с/о — КАШПУР Олена,

  2. Москаленківський с/о — МИРОНЧЕНКО Вероніка,

  3. Киданівський с/о — ШТІХЛІНГ Таїсія.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

  • (до 80 кг)

  1. Ісайківський с/о — АРАКЕЛЯН Давид.

  • (до 90 кг)

  1. Ісайківський с/о — ОНОПРІЄНКО Дмитро,

  2. Хохітвянський с/о — ХАРЧЕНКО Володимир,

  3. Ісайківский с/о — МАТІЙКО Віктор.

  • (понад 90 кг)

  1. Мисайлівський с/о — ЧАЙКА Іван,

  2. Тептіївський с/о — ЦАРЕНКО Володимир,

  3. Мисайлівський с/о — ЛІНСЬКИЙ Олександр.

  • серед жінок

  1. Киданівський с/о — ШТІХЛІНГ Таїсія.

ШАШКИ

  • серед чоловіків

  1. Киданівський с/о — МАСЮК Павло,

  2. Біївецький с/о — КЛОЧКО Василь,

  3. Мисайлівський с/о — ЗАПОРІЖСЬКИЙ Іван.

  • серед жінок

  1. Хохітвянський с/о — ПОЛЯКОВА Ніна,

  2. Тептіївський с/о — ГОРОХОВА Тетяна,

  3. Біївецький с/о — КРЮК Людмила.

ШАХИ

  • серед чоловіків

  1. Розкопанецький с/о — ФЕДОРЕНКО Олександр,

  2. Вільховецький с/о — ЖИЛЬЧУК Анатолій,

  3. Хохітвянський с/о — МИХАЙЛОВСЬКИЙ Богдан.

МІНІ-ФУТБОЛ

  1. Мисайлівський с/о,

  2. Хохітвянський с/о,

  3. Саварський с/о.

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ

  • серед чоловіків:

  1. Шупиківський с/о — Хаджи Сергій, Гончарук Юрій;

  2. Ісайківський с/о — Циганенко Андрій, Шияненко Олександр;

  3. Біївецький с/о — Грива Олександр, Миргородський Олександр.

  • серед жінок:

  1. Мисайлівський с/о — ЯЧКОВА Олександра, АСЕЄВА Аліса;

  2. Хохітвянський с/о — ТАНОЯН Єлізавета, ХАРЧЕНКО Олександра;

  3. Ісайківський с/о — ФЕДОРЕНКО Анастасія, МОРОЗ Марія.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

  1. Шупиківський с/о — НИЧИПОРЕНКО Володимир, ФАСТОВЕЦЬ Сергій, ВЕДМЕДЕНКО Софія;

  2. Біївецький с/о — ТРОЯН Василь, ДЕНЬГА Юрій, АРХИПЕНКОВА Марія;

  3. Хохітвянський с/о - ГИБАЛО Максим, АСКЕ Аліна.

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ

  1. Мисайлівський с/о,

  2. Хохітвянський с/о,

  3. Біївецький с/о.

«ТАТО, МАМА, Я — СПОРТИВНА СІМ’Я»

  1. м. Богуслав,

  2. Хохітвянський с/о,

  3. Москаленківський с/о.                                                                                   Фото без опису                       Фото без опису                         Фото без опису                      Фото без опису                           Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень